БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JCBR00470100 Glam Chic
JUST CAVALLI

JCBR00470100 Glam Chic

Шифра на артикл: 16942
Šifra proizvođača: Glam Chic
0 МКД
5.990 МКД
3.594 МКД
Заштеда: 2.396 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 210
Боја на накит Сина, Сребрена
Стил Елегантен, Тренди
Достапност OUTLET Аеродром

Остави коментар

Trenutno nema komentara