2790065 FINE CORE
TOMMY HILFIGER

2790065 FINE CORE

Шифра на артикл: 16821
0 МКД
3.390 МКД
3.051 МКД
Заштеда: 339 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Копчи за манжетни
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Машки
Попуст Со попуст
Материјал на накит Челик
Боја на накит Бела, Сребрена, Тегет, Црвена
Стил Елегантен
Достапност Скопје Сити Мол

Остави коментар

Слични производи

Sačuvano u omiljne
3.051 МКД
Заштеда 10%
3.390 МКД
Sačuvano u omiljne
3.051 МКД
Заштеда 10%
3.390 МКД
Sačuvano u omiljne
5.031 МКД
Заштеда 10%
5.590 МКД
Sačuvano u omiljne
3.051 МКД
Заштеда 10%
3.390 МКД
string(0) ""
string(0) ""