EXTRA 10% OFF ON -40% SALE
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА - FREE SHIPPING
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
2790063 FINE CORE
TOMMY HILFIGER

2790063 FINE CORE

Шифра на артикл: 16820
Šifra proizvođača: FINE CORE
0 МКД
3.390 МКД
3.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Копчиња за манжетни
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Машки
Попуст Без попуст
Материјал на накит Челик
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

string(0) ""
string(0) ""