EGS2583221       SIGNATURE
EMPORIO ARMANI

EGS2583221 SIGNATURE

Шифра на артикл: 16782
0 МКД
6.890 МКД
6.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Челик
Должина на накит 190
Боја на накит Роуз Голд
Стил Елегантен, Секојдневен
Достапност Скопје Сити Мол