БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
EGS2576221 HERITAGE
EMPORIO ARMANI

EGS2576221 HERITAGE

Шифра на артикл: 16779
Šifra proizvođača: HERITAGE
0 МКД
7.990 МКД
3.995 МКД
Заштеда: 3.995 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 10
Боја на накит Роуз Голд, Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 22891
2.390 МКД