EGS2561221 508 SIGNATURE
EMPORIO ARMANI

EGS2561221 508 SIGNATURE

Шифра на артикл: 16776
0 МКД
6.890 МКД
6.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Челик
Дијаметар на прстен (mm) 18
Боја на накит Роуз Голд
Стил Елегантен
Достапност Скопје Сити Мол

Остави коментар

Слични производи

string(0) ""
string(0) ""