EGS2478001 HERITAGE
EMPORIO ARMANI

EGS2478001 HERITAGE

Шифра на артикл: 16775
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Попуст Без попуст
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 185
Боја на накит Црна
Стил Елегантен

Остави коментар

Слични производи

string(0) ""
string(0) ""