EGS1599040 SIGNATURE
EMPORIO ARMANI

EGS1599040 SIGNATURE

Шифра на артикл: 16764
Šifra proizvođača: SIGNATURE
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Копчиња за манжетни
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Материјал на накит Карбонски влакна, Челик
Должина на накит (mm) 12 X 20
Боја на накит Сребрена, Црна
Стил Елегантен
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
5.590 МКД
Додадено во омилени
3.690 МКД
Додадено во омилени
3.690 МКД
Додадено во омилени
1.845 МКД
Заштеда 50%
3.690 МКД