EGS1543040 SIGNATURE
EMPORIO ARMANI

EGS1543040 SIGNATURE

Шифра на артикл: 16763
0 МКД
9.390 МКД
9.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Попуст Без попуст
Материјал на накит Гума, Челик
Должина на накит 195
Боја на накит Сребрена, Црна
Стил Елегантен, Секојдневен
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол