EG3349040 SIGNATURE
EMPORIO ARMANI

EG3349040 SIGNATURE

Шифра на артикл: 16759
0 МКД
7.490 МКД
7.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 160
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол

Остави коментар

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Алки 19222
3.990 МКД
Sačuvano u omiljne
Алки 19218
3.790 МКД
Sačuvano u omiljne
Алки 19216
3.190 МКД
Sačuvano u omiljne
Алки 19210
3.690 МКД
string(0) ""
string(0) ""