EG3053040 SIGNATURE
EMPORIO ARMANI

EG3053040 SIGNATURE

Шифра на артикл: 16757
0 МКД
6.890 МКД
6.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 10
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол

Остави коментар

string(0) ""
string(0) ""