WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
БЕЗБЕДНА & БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
JF03009791 CLASSICS
JF03009791 CLASSICS
JF03009791 CLASSICS
JF03009791 CLASSICS
JF03009791 CLASSICS
JF03009791 CLASSICS
FOSSIL

JF03009791 CLASSICS

Шифра на артикл: 16755
Šifra proizvođača: CLASSICS
0 МКД
3.090 МКД
1.854 МКД
Заштеда: 1.236 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 15
Боја на накит Роуз Голд, Сина
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Рамстор, Палма Мол, Битола - Широк Сокак

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 20037
3.190 МКД
Додадено во омилени
Обетки 20034
3.190 МКД
Додадено во омилени
Обетки 20033
3.690 МКД
Додадено во омилени
Обетки 19804
2.290 МКД
string(0) ""
string(0) ""