БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BHK254 CHAKRA
BHK254 CHAKRA
BHK254 CHAKRA
BHK254 CHAKRA
BROSWAY

BHK254 CHAKRA

Шифра на артикл: 16737
Šifra proizvođača: CHAKRA
0 МКД
2.590 МКД
1.295 МКД
Заштеда: 1.295 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд BROSWAY
Достапност Скопје Сити Мол, Ул. Македонија, Палма Мол, East Gate Mall, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 23393
5.590 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 23292
3.190 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 23289
5.090 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 23286
3.090 МКД
Количина: 1