SAJU02 SENSAZIONI
SAJU02 SENSAZIONI
SAJU02 SENSAZIONI
SAJU02 SENSAZIONI
MORELLATO

SAJU02 SENSAZIONI

Шифра на артикл: 16672
Šifra proizvođača: SENSAZIONI
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 200
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 30476
4.190 МКД
Додадено во омилени
Алки 30378
7.290 МКД
Додадено во омилени
Алки 30371
10.990 МКД
Додадено во омилени
Алки 30360
4.890 МКД