БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
UBR28003-54 SHINE ON ME
GUESS

UBR28003-54 SHINE ON ME

Шифра на артикл: 16646
Šifra proizvođača: SHINE ON ME
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд GUESS
Пол Женски
Материјал на накит Метал, Сваровски елементи
Дијаметар на прстен (mm) 17
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Тренди

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 23584
3.690 МКД
Додадено во омилени
Прстен 21788
1.790 МКД
Додадено во омилени
Прстен 21787
1.790 МКД
Додадено во омилени
Прстен 20210
2.790 МКД