WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
БЕЗБЕДНА & БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
UBN28003 SHINE ON ME
UBN28003 SHINE ON ME
UBN28003 SHINE ON ME
UBN28003 SHINE ON ME
UBN28003 SHINE ON ME
UBN28003 SHINE ON ME
GUESS

UBN28003 SHINE ON ME

Шифра на артикл: 16640
Šifra proizvođača: SHINE ON ME
0 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд GUESS
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Сваровски елементи, Челик
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Рамстор, Палма Мол, Битола - Широк Сокак, Тетово Центар, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
3.990 МКД
Додадено во омилени
3.990 МКД
Додадено во омилени
2.990 МКД
Додадено во омилени
2.990 МКД
string(0) ""
string(0) ""