БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BHK235 CHAKRA
BHK235 CHAKRA
BHK235 CHAKRA
BHK235 CHAKRA
BROSWAY

BHK235 CHAKRA

Шифра на артикл: 16609
0 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 70
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност East Gate Mall
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 24562
4.090 МКД
Додадено во омилени
Алки 24556
7.390 МКД
Додадено во омилени
Алки 24439
3.590 МКД
Додадено во омилени
Алки 24397
6.090 МКД