БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JCRG00410208 Animalier
JUST CAVALLI

JCRG00410208 Animalier

Шифра на артикл: 16462
Šifra proizvođača: Animalier
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Дијаметар на прстен (mm) 18
Боја на накит Златна
Стил Тренди

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 22576
2.390 МКД
Додадено во омилени
Прстен 22575
2.390 МКД
Додадено во омилени
Прстен 22491
3.190 МКД
Додадено во омилени
Прстен 22489
3.190 МКД