БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
PJ.26284PSS/01 KINSALE
POLICE

PJ.26284PSS/01 KINSALE

Шифра на артикл: 16176
Šifra proizvođača: KINSALE
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд POLICE
Пол Машки
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 700
Боја на накит Сребрена
Стил Тренди

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
2.691 МКД
Заштеда 10%
2.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
6.111 МКД
Заштеда 10%
6.790 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
3.501 МКД
Заштеда 10%
3.890 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
3.501 МКД
Заштеда 10%
3.890 МКД
Количина: 1