БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
PJ.26283PSE/01 DEPTFORT
POLICE

PJ.26283PSE/01 DEPTFORT

Шифра на артикл: 16175
Šifra proizvođača: DEPTFORT
0 МКД
3.690 МКД
3.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд POLICE
Пол Машки
Попуст Без попуст
Материјал на накит Челик
Стил Тренди
Достапност Палма Мол, Куманово, Битола - Широк Сокак, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
3.990 МКД
Додадено во омилени
3.690 МКД
Додадено во омилени
4.290 МКД
Додадено во омилени
2.390 МКД