БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SKJ1126040 MERETE
SKAGEN

SKJ1126040 MERETE

Шифра на артикл: 16117
Šifra proizvođača: MERETE
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 26303
5.590 МКД
Додадено во омилени
Обетки 26297
6.290 МКД
Додадено во омилени
Обетки 26282
4.390 МКД
Додадено во омилени
Обетки 26173
4.390 МКД