WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
БЕЗБЕДНА & БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
SAGY01 FIORDICIELO
SAGY01 FIORDICIELO
SAGY01 FIORDICIELO
SAGY01 FIORDICIELO
MORELLATO

SAGY01 FIORDICIELO

Шифра на артикл: 11410
Šifra proizvođača: FIORDICIELO
0 МКД
4.890 МКД
2.934 МКД
Заштеда: 1.956 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Кристал, Челик
Должина на накит (mm) 450
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Палма Мол, Куманово, Охрид, Поинт Ретаил Парк

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
3.990 МКД
Додадено во омилени
3.990 МКД
Додадено во омилени
2.990 МКД
Додадено во омилени
2.990 МКД
string(0) ""
string(0) ""