BMU22 MINUETTO
BMU22 MINUETTO
BMU22 MINUETTO
BMU22 MINUETTO
BROSWAY

BMU22 MINUETTO

Шифра на артикл: 15923
Šifra proizvođača: MINUETTO
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Сваровски елементи, Челик
Должина на накит (mm) 14
Боја на накит Роуз Голд
Стил Елегантен

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 30688
7.490 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30689
8.090 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30638
4.890 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30597
1.690 МКД