БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BRF23 RIFLESSI
BRF23 RIFLESSI
BRF23 RIFLESSI
BRF23 RIFLESSI
BROSWAY

BRF23 RIFLESSI

Шифра на артикл: 15905
Šifra proizvođača: RIFLESSI
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Сваровски елементи, Челик
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 24276
2.390 МКД
Додадено во омилени
Обетки 24101
4.190 МКД
Додадено во омилени
Обетки 24103
4.190 МКД
Додадено во омилени
Обетки 24098
4.190 МКД