БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BRF21 RIFLESSI
BRF21 RIFLESSI
BRF21 RIFLESSI
BRF21 RIFLESSI
BROSWAY

BRF21 RIFLESSI

Шифра на артикл: 15903
Šifra proizvođača: RIFLESSI
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Сваровски бисери, Челик
Боја на накит Роуз Голд
Стил Елегантен
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 26117
1.611 МКД
Заштеда 10%
1.790 МКД
Додадено во омилени
Обетки 25971
1.431 МКД
Заштеда 10%
1.590 МКД
Додадено во омилени
Обетки 25820
9.261 МКД
Заштеда 10%
10.290 МКД
Додадено во омилени
Обетки 25819
10.521 МКД
Заштеда 10%
11.690 МКД