БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BRF01 RIFLESSI
BRF01 RIFLESSI
BRF01 RIFLESSI
BRF01 RIFLESSI
BROSWAY

BRF01 RIFLESSI

Шифра на артикл: 15901
Šifra proizvođača: RIFLESSI
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Сваровски елементи, Челик
Должина на накит (mm) 455
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
7.490 МКД
Додадено во омилени
7.490 МКД
Додадено во омилени
4.990 МКД
Додадено во омилени
7.990 МКД