BBN24 MINI RIBBON
BROSWAY

BBN24 MINI RIBBON

Шифра на артикл: 15898
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Метал, Сваровски елементи
Должина на накит (mm) 25
Боја на накит Роуз Голд, Сребрена
Стил Елегантен

Остави коментар

string(0) ""
string(0) ""