BBN23 MINI RIBBON
BROSWAY

BBN23 MINI RIBBON

Шифра на артикл: 15897
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Метал, Сваровски елементи
Должина на накит (mm) 25
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен

Остави коментар

string(0) ""
string(0) ""