БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BBN02 RIBBON
BBN02 RIBBON
BBN02 RIBBON
BBN02 RIBBON
BROSWAY

BBN02 RIBBON

Шифра на артикл: 15890
Šifra proizvođača: RIBBON
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Метал, Сваровски елементи
Должина на накит (mm) 785
Боја на накит Роуз Голд, Сребрена
Стил Елегантен
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
2.241 МКД
Заштеда 10%
2.490 МКД
Додадено во омилени
7.731 МКД
Заштеда 10%
8.590 МКД
Додадено во омилени
4.041 МКД
Заштеда 10%
4.490 МКД
Додадено во омилени
2.691 МКД
Заштеда 10%
2.990 МКД