БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BFM03 FRAME
BFM03 FRAME
BFM03 FRAME
BFM03 FRAME
BROSWAY

BFM03 FRAME

Шифра на артикл: 15877
Šifra proizvođača: FRAME
0 МКД
5.490 МКД
3.294 МКД
Заштеда: 2.196 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Сваровски елементи, Челик
Должина на накит (mm) 755
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен
Достапност OUTLET Аеродром, Тетово Центар

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
5.090 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
4.290 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
2.990 МКД
Количина: 1