BFM01 FRAME
BFM01 FRAME
BFM01 FRAME
BFM01 FRAME
BROSWAY

BFM01 FRAME

Шифра на артикл: 15875
Šifra proizvođača: FRAME
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Сваровски елементи, Челик
Должина на накит (mm) 755
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен

Слични производи

Додадено во омилени
3.690 МКД
Додадено во омилени
7.090 МКД
Додадено во омилени
7.690 МКД
Додадено во омилени
7.090 МКД