BFG31D FALLING STAR
BROSWAY

BFG31D FALLING STAR

Шифра на артикл: 15874
0 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Сваровски елементи, Челик
Дијаметар на прстен 18
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен
Достапност Скопје Сити Мол, Рамстор