САЛОНОТ ВО ГТЦ СЕ РЕНОВИРА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BFG21 FALLING STAR
BFG21 FALLING STAR
BFG21 FALLING STAR
BFG21 FALLING STAR
BROSWAY

BFG21 FALLING STAR

Шифра на артикл: 15871
Šifra proizvođača: FALLING STAR
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Сваровски елементи, Челик
Должина на накит (mm) 35
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 24772
3.490 МКД
Додадено во омилени
Обетки 24775
5.590 МКД
Додадено во омилени
Обетки 24763
4.190 МКД
Додадено во омилени
Обетки 24706
4.190 МКД