БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BFG11 FALLING STAR
BFG11 FALLING STAR
BFG11 FALLING STAR
BFG11 FALLING STAR
BROSWAY

BFG11 FALLING STAR

Шифра на артикл: 15870
Šifra proizvođača: FALLING STAR
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Сваровски елементи, Челик
Должина на накит (mm) 44,3
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 22625
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД
Додадено во омилени
Алки 20212
2.490 МКД
Заштеда 49%
4.890 МКД
Додадено во омилени
Алки 20095
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД
Додадено во омилени
Алки 19342
2.691 МКД
Заштеда 10%
2.990 МКД