БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BFG02 FALLING STAR
BFG02 FALLING STAR
BFG02 FALLING STAR
BFG02 FALLING STAR
BROSWAY

BFG02 FALLING STAR

Шифра на артикл: 15869
Šifra proizvođača: FALLING STAR
0 МКД
4.290 МКД
4.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Сваровски елементи, Челик
Должина на накит (mm) 490
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен
Достапност Скопје Сити Мол, Рамстор

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
5.090 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
4.290 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
2.990 МКД
Количина: 1