БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BRT36 E-TRING
BRT36 E-TRING
BRT36 E-TRING
BRT36 E-TRING
BROSWAY

BRT36 E-TRING

Шифра на артикл: 15851
Šifra proizvođača: E-TRING
0 МКД
2.190 МКД
2.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Сваровски елементи, Челик
Боја на накит Роуз Голд
Стил Елегантен
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 22748
3.790 МКД
Додадено во омилени
Обетки 22531
1.790 МКД
Додадено во омилени
Обетки 22523
1.790 МКД
Додадено во омилени
Обетки 22477
3.190 МКД