ДОБИЈ FOSSIL НЕСЕСЕР ЗА НАКИТ!
ИЗНЕНАДУВАЊА НА УЛ. МАКЕДОНИЈА!
FREE SHIPPING - БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BRT21 E-TRING
BRT21 E-TRING
BRT21 E-TRING
BRT21 E-TRING
BROSWAY

BRT21 E-TRING

Шифра на артикл: 15842
Šifra proizvođača: E-TRING
Uputstvo za korišćenje
Preuzmite uputstvo
0 МКД
2.190 МКД
2.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Сваровски елементи, Челик
Боја на накит Сребрена, Тиркиз
Стил Елегантен
Достапност ГТЦ Приземје, Рамстор, Палма Мол, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 20608
2.990 МКД
Додадено во омилени
Обетки 20605
3.290 МКД
Додадено во омилени
Обетки 20540
3.390 МКД
Додадено во омилени
Обетки 20469
2.290 МКД
string(0) ""
string(0) ""