БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BTN43 N-TRING
BTN43 N-TRING
BTN43 N-TRING
BTN43 N-TRING
BROSWAY

BTN43 N-TRING

Шифра на артикл: 15839
Šifra proizvođača: N-TRING
0 МКД
2.790 МКД
2.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Сваровски елементи, Челик
Должина на накит (mm) 490
Боја на накит Бела, Сребрена
Стил Елегантен
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
8.790 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
3.790 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
3.890 МКД
Количина: 1