BFF43C AFFINITY
BROSWAY

BFF43C AFFINITY

Шифра на артикл: 15823
0 МКД
2.590 МКД
1.813 МКД
Заштеда: 777 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Метал, Сваровски елементи
Дијаметар на прстен (mm) 18
Боја на накит Роуз Голд
Стил Елегантен
Достапност Скопје Сити Мол

Остави коментар

string(0) ""
string(0) ""