БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BHK136 CHAKRA
BHK136 CHAKRA
BHK136 CHAKRA
BHK136 CHAKRA
BROSWAY

BHK136 CHAKRA

Шифра на артикл: 15794
Šifra proizvođača: CHAKRA
0 МКД
2.590 МКД
1.295 МКД
Заштеда: 1.295 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Сваровски елементи, Челик
Должина на накит (mm) 70
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, Гостивар, Битола - Широк Сокак

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 18884
1.554 МКД
Заштеда 40%
2.590 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 18876
1.554 МКД
Заштеда 40%
2.590 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 18600
2.574 МКД
Заштеда 40%
4.290 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 17859
2.190 МКД
Количина: 1