БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BHK63 CHAKRA
BHK63 CHAKRA
BHK63 CHAKRA
BHK63 CHAKRA
BROSWAY

BHK63 CHAKRA

Шифра на артикл: 15778
Šifra proizvođača: CHAKRA
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Сваровски елементи, Челик
Должина на накит (mm) 70
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 18876
2.590 МКД
Додадено во омилени
Алки 18600
4.290 МКД
Додадено во омилени
Алки 17854
2.190 МКД
Додадено во омилени
Алки 17853
2.190 МКД