BHK53 CHAKRA
BHK53 CHAKRA
BHK53 CHAKRA
BHK53 CHAKRA
BROSWAY

BHK53 CHAKRA

Шифра на артикл: 15775
Šifra proizvođača: CHAKRA
0 МКД
2.690 МКД
2.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 70
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност East Gate Mall
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 26984
2.190 МКД
Додадено во омилени
Алки 26983
2.190 МКД
Додадено во омилени
Алки 26981
1.790 МКД
Додадено во омилени
Алки 26977
2.390 МКД