БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BHK45 CHAKRA
BHK45 CHAKRA
BHK45 CHAKRA
BHK45 CHAKRA
BROSWAY

BHK45 CHAKRA

Шифра на артикл: 15770
Šifra proizvođača: CHAKRA
0 МКД
3.390 МКД
2.034 МКД
Заштеда: 1.356 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Сваровски елементи, Челик
Должина на накит (mm) 70
Боја на накит Златна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 15776
2.034 МКД
Заштеда 40%
3.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 15773
2.034 МКД
Заштеда 40%
3.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 15760
2.034 МКД
Заштеда 40%
3.390 МКД
Количина: 1