БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BHK44 CHAKRA
BHK44 CHAKRA
BHK44 CHAKRA
BHK44 CHAKRA
BROSWAY

BHK44 CHAKRA

Шифра на артикл: 15769
Šifra proizvođača: CHAKRA
0 МКД
2.690 МКД
2.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Сваровски елементи, Челик
Должина на накит (mm) 70
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Палма Мол, Гостивар
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 15921
4.390 МКД
Додадено во омилени
Алки 15791
2.690 МКД
Додадено во омилени
Алки 15788
2.690 МКД
Додадено во омилени
Алки 15775
2.690 МКД