WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
БЕЗБЕДНА & БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
SAET11 LUMINOSA
MORELLATO

SAET11 LUMINOSA

Шифра на артикл: 11393
Šifra proizvođača: LUMINOSA
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд MORELLATO
Попуст Со попуст
Материјал на накит Сваровски елементи, Челик
Должина на накит (mm) 450

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
3.990 МКД
Додадено во омилени
3.990 МКД
Додадено во омилени
2.990 МКД
Додадено во омилени
2.990 МКД
string(0) ""
string(0) ""