БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BHK30 CHAKRA
BHK30 CHAKRA
BHK30 CHAKRA
BHK30 CHAKRA
BROSWAY

BHK30 CHAKRA

Шифра на артикл: 15760
Šifra proizvođača: CHAKRA
0 МКД
3.390 МКД
2.034 МКД
Заштеда: 1.356 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Сваровски елементи, Челик
Должина на накит (mm) 70
Боја на накит Златна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, East Gate Mall, Тетово Центар, Гостивар

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 18884
1.554 МКД
Заштеда 40%
2.590 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 15776
2.034 МКД
Заштеда 40%
3.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 15773
2.034 МКД
Заштеда 40%
3.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 15770
2.034 МКД
Заштеда 40%
3.390 МКД
Количина: 1