БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BHK28 CHAKRA
BHK28 CHAKRA
BHK28 CHAKRA
BHK28 CHAKRA
BROSWAY

BHK28 CHAKRA

Шифра на артикл: 15758
Šifra proizvođača: CHAKRA
0 МКД
3.390 МКД
3.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Сваровски елементи, Челик
Должина на накит (mm) 70
Боја на накит Роуз Голд
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 18883
3.390 МКД
Додадено во омилени
Алки 18879
3.390 МКД
Додадено во омилени
Алки 15764
2.034 МКД
Заштеда 40%
3.390 МКД