BHK16 CHAKRA
BHK16 CHAKRA
BHK16 CHAKRA
BHK16 CHAKRA
BROSWAY

BHK16 CHAKRA

Шифра на артикл: 15749
Šifra proizvođača: CHAKRA
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Сваровски елементи, Челик
Должина на накит (mm) 70
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 22625
2.390 МКД
Додадено во омилени
Алки 19342
2.990 МКД
Додадено во омилени
Алки 15921
4.390 МКД
Додадено во омилени
Алки 15788
2.690 МКД