БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BFF63C AFFINITY
BFF63C AFFINITY
BFF63C AFFINITY
BFF63C AFFINITY
BROSWAY

BFF63C AFFINITY

Шифра на артикл: 15741
Šifra proizvođača: AFFINITY
0 МКД
4.690 МКД
2.814 МКД
Заштеда: 1.876 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Метал, Сваровски елементи
Дијаметар на прстен (mm) 18
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен
Достапност Скопје Сити Мол, Куманово

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 21788
1.790 МКД
Додадено во омилени
Прстен 21787
1.790 МКД
Додадено во омилени
Прстен 21425
3.090 МКД
Додадено во омилени
Прстен 21424
3.090 МКД