BFF60 AFFINITY
BFF60 AFFINITY
BFF60 AFFINITY
BFF60 AFFINITY
BFF60 AFFINITY
BFF60 AFFINITY
BROSWAY

BFF60 AFFINITY

Шифра на артикл: 15739
Šifra proizvođača: AFFINITY
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Метал, Сваровски елементи
Должина на накит (mm) 85
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 29629
12.590 МКД
Додадено во омилени
Обетки 29605
2.390 МКД
Додадено во омилени
Обетки 29587
2.790 МКД
Додадено во омилени
Обетки 29571
5.790 МКД